Poniedzialek, 21 Wrzesień 2020       imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.

Pelkom - oferta JGA1276

Dodano dnia: 2016-07-06
typ oferty
Grunt
rodzaj oferty
Sprzedaż
identyfikator
JGA1276
powierzchnia
2067 m2
60,-
(za m2)
kraj
Polska
województwo
Dolnośląskie
miejscowość
Sosnówka
lokalizacja
Nad Zalewem
rodzaj działki
budowlana
media
woda, prąd, gaz, kanalizacja miejska,

Do sprzedaży bardzo ładna działka położona w Sosnówce/blisko  Karpacza. Działka z widokiem na zalew i kotlinę jeleniogórską. Pełne uzbrojenie tj.. woda, kanalizacja, prąd i gaz w drodze. W przyszłości powstanie nieduże ,kameralne osiedla domków jednorodzinnych. Działka nasłoneczniona-blisko las i woda. Działka nr 567/16


Oferta prowadzona przez Jerzy Kisiel , licencja 16, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 601789770,  601789770 lub na adres e-mail: office@pelkom.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

E-mail zwrotny


WiadomośćUWAGA!!!
Aby wysłać wiadomość musisz wypełnić wszystkie pola jak też podać kod z obrazka.

Wyslij ofertę jako e-mail:


Super oferty