Wtorek, 14 Lipiec 2020       imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.

Pelkom - oferta JGP1223

Dodano dnia: 2014-11-02
typ oferty
Grunt
rodzaj oferty
Sprzedaż
identyfikator
JGP1223
powierzchnia
3077 m2
90 000,-
(za całość)
kraj
Polska
województwo
Wielkopolskie
miejscowość
Zalesie
rodzaj działki
rolna
media
woda, prąd,
Grunt o powierzchni 3077 m2 położony jest we wsi Zalesie, gm. Duszniki. Jest to grunt rolny z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budynek mieszkalny na zasadach dobrego sąsiedztwa. W drodze znajduje się dostęp do prądu i wody. Ofertę prowadzi Natalia Staniewska, nr licencji 13416, nr tel. 663 759 442

Oferta prowadzona przez Natalia Staniewska, licencja 13416, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem   663759442 lub na adres e-mail: nataliastan1@wp.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

E-mail zwrotny


WiadomośćUWAGA!!!
Aby wysłać wiadomość musisz wypełnić wszystkie pola jak też podać kod z obrazka.

Wyslij ofertę jako e-mail:


Super oferty