Poniedzialek, 25 Maj 2020       imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.

Pelkom - oferta JGA1247

Dodano dnia: 2016-03-10
typ oferty
Grunt
rodzaj oferty
Sprzedaż
identyfikator
JGA1247
powierzchnia
76892 m2
40,-
(za m2)
kraj
Polska
województwo
Dolnośląskie
miejscowość
Podgórzyn
lokalizacja
Jelenia Góra
rodzaj działki
budowlana
media
Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w miejscowości Podgórzyn (woj. dolnośląskie, pow. Jeleniogórski, gmina Podgórzyn). Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 76982 m2. Działki usytuowane są u podnóży Karkonoszy w malowniczym i bardzo atrakcyjnym otoczeniu, z którego rozciąga się piękny widok na góry oraz Zalew Sosnówka - najbardziej znany i rozpoznawalny punk okolicy. W chwili obecnej na terenie nieruchomości nie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Decyzją z 07.05.2012 zostały wydane warunki zabudowy na budowę 51 budynków mieszkalnych w zabudowie wolnostojącej lub bliżniaczej. Nieruchomość położona jest bardzo atrakcyjnie, granicząc od wschodu i południa z kompleksem leśnym otuliny Karkonoskiego Parku Narodowego, oferując liczne atrakcje turystyczne typowe dla regionu Karkonoszy (liczne leśne i górskie szlaki turystyczne, trasy rowerowe, skały, wodospady itp.) i gwarantując ciszę, spokój i kontakt z naturą. Z drugiej strony nieruchomość położona jest blisko Uzdrowiska Cieplice Śląskie Zdrój ok. 4 km oraz Jeleniej Góry ok. 10 km do centrum. Odległość do Karpacza wynosi ok. 12 km a do Szklarskiej Poręby ok. 15 km.

Oferta prowadzona przez Jerzy Kisiel , licencja 16, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 601789770,  601789770 lub na adres e-mail: office@pelkom.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

E-mail zwrotny


WiadomośćUWAGA!!!
Aby wysłać wiadomość musisz wypełnić wszystkie pola jak też podać kod z obrazka.

Wyslij ofertę jako e-mail:


Super oferty