Wtorek, 14 Lipiec 2020       imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.

Pelkom - oferta JGA1246

Dodano dnia: 2015-06-05
typ oferty
Grunt
rodzaj oferty
Sprzedaż
identyfikator
JGA1246
powierzchnia
19690 m2
34,-
(za m2)
kraj
Polska
województwo
Dolnośląskie
miejscowość
Przesieka
lokalizacja
Jelenia Góra
rodzaj działki
budowlana
media
Działka inwestycyjna, niezabudowana, objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia: 1,969 ha , działka inwestycyjna położona jest w cichej i spokojnej miejscowości Przesieka w samym sercu Karkonoszy. Działka objęta jest w całości miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym na jej obszarze mogą powstać obiekty o przeznaczeniu usługowym z zakresu turystyki, kultury, ochrony zdrowia, sportu i oświaty jak i obiekty o charakterze mieszkalnym. Urokliwe usytuowanie działki, otoczenie gór i lasów, aspekty wizualno-krajobrazowe, oraz bliskość szlaków turystycznych, tras rowerowych i miejscowych atrakcji (np. Wodospad Podgórnej), zaspokoją nawet najbardziej wybredne osoby, zapewniając możliwość prowadzenie działalności turystycznej, której rodzaj zależy wyłącznie od pomysłowości i wyobraźni inwestora. Przykładami inwestycji, do których realizacji działka nadaje się doskonale, są: - budowa obiektu pensjonatowo-turystycznego, - budowa obiektów/apartamentów bliźniaczych o przeznaczeniu turystyczno-mieszkalnym, - budowa domu opieki dla osób starszych/chorych, - budowa ośrodka odnowy biologicznej, - budowa obiektu sportowo-rekreacyjnego, itp. Dla tej lokalizacji przygotowana jest koncepcja budowy apartamentowca o powierzchni całkowitej 3898 m2. Projekt budynku obejmuje łącznie 68 mieszkań: - 22 mieszkania o pow. użytkowej 40 m2 - 56 mieszkań o pow. użytkowej 24 m2

Oferta prowadzona przez Jerzy Kisiel , licencja 16, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 601789770,  601789770 lub na adres e-mail: office@pelkom.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

E-mail zwrotny


WiadomośćUWAGA!!!
Aby wysłać wiadomość musisz wypełnić wszystkie pola jak też podać kod z obrazka.

Wyslij ofertę jako e-mail:


Super oferty