Środa, 1 Kwiecień 2020       imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.

Pelkom - oferta JWR1031

Dodano dnia: 2012-02-21
Inwestycja   
typ oferty
Grunt
rodzaj oferty
Sprzedaż
identyfikator
JWR1031
powierzchnia
1601 m2
700 000,-
(do negocjacji)
kraj
Polska
województwo
Dolnośląskie
miejscowość
Wrocław
ulica
Swojczycka
rodzaj działki
budowlana
media
Nieruchomość położona we wschodniej części Wrocławia, w odległości 6,5 km od Rynku. Znajduje się przy głównym wyjeździe z Wrocławia (droga powiatowa) do Jelcza Laskowic, Kamieńca Wrocławskiego, Nadolic, Dobrzykowic, Chrząstawy i innych pobliskich miejscowości. Bardzo duże natężenie ruchu samochodowego - w godzinach porannych i po południu droga wręcz zapchana samochodami. Obecnie zabudowana jest budynkiem handlowym (sklep spożywczy) o powierzchni użytkowej 135 mkw oraz budynkiem gospodarczo-usługowym o powierzchni 323 mkw przewidzianym do rozbudowy. Teren uzbrojony w sieć elektroenergetyczną, wodociągową, kanalizacyjną lokalną, gazową i telefoniczną. Sąsiedztwo to tereny zabudowy mieszkaniowej, tereny składowe, magazynowe i usługowe. Przeznaczenie nieruchomości w studium: obszar urbanistyczny przeznaczony pod usługi handlu i gastronomii, z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej i wykorzystywana jest zgodnie z przeznaczeniem. W decyzji warunkach zabudowy na przedmiotowej działce przewidziana jest zabudowa mieszkaniowa i usługowa.

Oferta prowadzona przez Michał Malarz, licencja 4448, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 717903444,  601334909 lub na adres e-mail: pelkom@wp.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

E-mail zwrotny


WiadomośćUWAGA!!!
Aby wysłać wiadomość musisz wypełnić wszystkie pola jak też podać kod z obrazka.

Wyslij ofertę jako e-mail:


Super oferty