Wtorek, 14 Lipiec 2020       imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.

Pelkom - oferta JWR1022

Dodano dnia: 2013-12-17
Inwestycja   
typ oferty
Grunt
rodzaj oferty
Sprzedaż
identyfikator
JWR1022
powierzchnia
14688 m2
898 000,-
(za całość)
kraj
Polska
województwo
Dolnośląskie
miejscowość
Szklarska Poręba
rodzaj działki
pod usługi
media
woda, prąd, kanalizacja miejska,
OFERTA DLA INWESTORA!!! Działka budowlana o powierzchni 14688 mkw z wydanymi warunkami zabudowy zezwalającymi na budowę zespołu budynków usługowych jak np. pensjonat, apartamenty pod najem itp. Opracowana koncepcja zagospodarowania nieruchomości przewiduje, że w kameralnym kompleksie znajdzie się 118 apartamentów od 1- do 3-pokojowych. Kompleks może składać się z 6-7 budynków 3 kondygnacyjnych o łącznej powierzchni 4600 mkw. Na terenie nieruchomości przewidzianych jest również 129 miejsc parkingowych.

Oferta prowadzona przez Michał Malarz, licencja 4448, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 717903444,  601334909 lub na adres e-mail: pelkom@wp.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

E-mail zwrotny


WiadomośćUWAGA!!!
Aby wysłać wiadomość musisz wypełnić wszystkie pola jak też podać kod z obrazka.

Wyslij ofertę jako e-mail:


Super oferty