Wtorek, 14 Lipiec 2020       imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.

Pelkom - oferta JGA802

Dodano dnia: 2016-04-05
Super oferta   
typ oferty
Grunt
rodzaj oferty
Sprzedaż
identyfikator
JGA802
powierzchnia
32800 m2
131 000,-
(za całość)
kraj
Polska
województwo
Dolnośląskie
miejscowość
Karpacz
lokalizacja
Gruszków
rodzaj działki
budowlana
media
prąd,

Na  sprzedaż  działka o powierzchni  3,28 ha   w tym 2800 m2  działka pod zabudowę  mieszkaniową   pozostałe  3 ha to las .
Teren zlokalizowany w malowniczo położonej miejscowości Gruszków  na granicy rudawskiego i karkonoskiego parku  do Karpacza około 12 km  ciche i spokojne miejsce . Dojazd drogą  asfaltową  teren lekko nachylony  z widokiem na  rudawy , Sokolnik .

W ofercie posiadamy również działki z pięknym widokiem na Karkonosze w miejscowości Łomnica Obręb Mysłakowice o powierzchni 3,04 ha z nr ID JGA 897, działkę o powierzchni 1,84 ha nr ID JGA 898 i działkę o powierzchni 5,85 ha z nr ID JGA 899. Gorąco polecamy


Oferta prowadzona przez Jerzy Kisiel , licencja 16, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 601789770,  601789770 lub na adres e-mail: office@pelkom.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

E-mail zwrotny


WiadomośćUWAGA!!!
Aby wysłać wiadomość musisz wypełnić wszystkie pola jak też podać kod z obrazka.

Wyslij ofertę jako e-mail:


Super oferty