Poniedzialek, 21 Wrzesień 2020       imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.

Pelkom - oferta JGA681

Dodano dnia: 2016-07-06
Wyłączność    Super oferta   
typ oferty
Grunt
rodzaj oferty
Sprzedaż
identyfikator
JGA681
powierzchnia
1862 m2
60,-
(za m2)
kraj
Polska
województwo
Dolnośląskie
miejscowość
Sosnówka
lokalizacja
Karpacz
rodzaj działki
budowlana
media
woda, prąd, gaz, kanalizacja miejska,
Do sprzedaży bardzo ładne dwie  działki położone w Sosnówce/blisko Karpacza. Działki z widokiem na zalew i kotlinę jeleniogórską. Pełne uzbrojenie tj.woda,kanalizacja,prąd i gaz w drodze.W sąsiedztwie działki budują się już nowe domy, także w przyszłości powstanie tam nieduże, kameralne osiedla domków jednorodzinnych. Działka nasłoneczniona-blisko las i woda. Działka nr 567/20 - 1862 m2 oraz 567/21 - 1856 m2

Oferta prowadzona przez Jerzy Kisiel , licencja 16, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 601789770,  601789770 lub na adres e-mail: office@pelkom.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

E-mail zwrotny


WiadomośćUWAGA!!!
Aby wysłać wiadomość musisz wypełnić wszystkie pola jak też podać kod z obrazka.

Wyslij ofertę jako e-mail:


Super oferty