Wtorek, 14 Lipiec 2020       imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego       Liczba ogłoszeń na stronie: 210
Dodaj stronę do ulubionych       Mapa strony
<b><a href='/'>Atrakcyjne Nieruchomości</a></b><br />Nieruchomości PELKOM - w profesjonalny sposób pomagamy naszym Klientom kupić, sprzedać lub zamienić mieszkanie, dom, lokale usługowe czy obiekty komercyjne. Na rynku nieruchomości działamy ponad 25 lat. <b><a href='/contact/8'>Wrocław</a></b><br />Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu, które mieści się w centrum miasta. <b><a href='/contact/2'>Jelenia Góra</a></b><br />Najciekawsze oferty z Jeleniej Góry i Karkonoszy! U nas znajdziesz wymarzony dom!  
<b><a href='/contact/3'>Świdnica</a></b><br />Postanowiliśmy stworzyć firmę z wyjątkowymi ludzmi, którzy swoją wiedzą i kompetencją postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapewniamy pełną obsługę prawną. ZAPRASZAMY <b><a href='/contact/4'>Amsterdam, Görlitz</a></b><br />Dla Państwa współpracujemy z zagranicznymi partnerami by dotrzeć z ofertą do wielu klientów.

Pelkom - oferta JWR513

Dodano dnia: 2015-10-19
Wyłączność    Super oferta   
typ oferty
Grunt
rodzaj oferty
Sprzedaż
identyfikator
JWR513
powierzchnia
1865 m2
95,-
(za m2)
kraj
Polska
województwo
Dolnośląskie
miejscowość
Sosnówka
lokalizacja
Nad zalewem
rodzaj działki
budowlana
media
Do sprzedania przepięknie położona działka w Sosnówce nad zbiornikiem wody pitnej, w otoczeniu gór i cudownymi widokami. Działka budowlana na nowym osiedlu domków jednorodzinnych.

Oferta prowadzona przez Michał Malarz, licencja 4448, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 717903444,  601334909 lub na adres e-mail: pelkom@wp.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

E-mail zwrotny


WiadomośćUWAGA!!!
Aby wysłać wiadomość musisz wypełnić wszystkie pola jak też podać kod z obrazka.

Wyslij ofertę jako e-mail:


Super oferty